Operator – Call Centru

Dima
Comentariile sunt închise pentru Operator – Call Centru

call-center

Cine suntem ?

Navisat – pe parcursul a mai bine de 10 ani ocupă o poziție de lider în Republica Moldova în sfera controlului și managementului parcului de autovehicule folosind un set de aplicatii optimizate si securizate astfel avand un portofoliu extins de servicii pentru managementul flotelor auto.

Dorim sa ne extindem echipa de profesionisti si suntem in cautare de colegi noi in call centru.

Descrierea postului:
  • Creşte vanzarile aplicand tehnica Cold Call.
  • Construieşte şi menţine o imagine pozitivă a companiei
  • Întreţine o baza de date exactă şi corectă privind portofoliul de clienţi
  • Organizează şi contactează clienții în funcţie de priorităţile definite
  • Îşi îmbunătăţeşte continuu tehnicile de vânzări şi relaţia comercială cu clientul
  • Ofera Suport Clientilor Existenti
Ce calitati apreciem:
  • Serios, punctual, spirit practic, abilitati tehnice.
  • Experienta in Online/Tele-Sales, operare cu baze de date
  • Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
  • Capacitate de comunicare, spirit organizatoric
  • Cunoştinţe operare PC, acurateţe în înregistrarea datelor
  • Persoana organizata, atenta la detalii.
Ce oferim:
  • Asiguram stagiu de pregatire;
  • Lucru intr-un mediu atractiv.
  • Un salariu de start de 5000 lei + comision din vanzare + Bonus din KPI Support.

Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitie te vom contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a ne cunoaste.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx