Tehnician Montator – Echipamente GPS

Dima
Comentariile sunt închise pentru Tehnician Montator – Echipamente GPS

Audi-Electrical-Problems-Repair

Cine suntem ?

Navisat – pe parcursul a mai bine de 10 ani ocupă o poziție de lider în Republica Moldova în sfera controlului și managementului parcului de autovehicule folosind un set de aplicatii optimizate si securizate astfel avand un portofoliu extins de servicii pentru managementul flotelor auto.

Dorim sa ne extindem echipa de profesionisti si suntem in cautare de colegi noi in echipa de tehnicieni.

Descrierea postului:
  • Instaleaza echipamente de monitorizare GPS si senzori de nivel combustibil;
  • Indeplineste constatari si actiuni specifice pentru remedierea defectiunilor;
  • Interactioneaza constant cu Departamentul Suport Tehnic.
Ce calitati apreciem:
  • Serios, punctual, spirit practic, abilitati tehnice;
  • Cunostinte minime in domeniul electrica auto;
  • Abilităţi de soluţionare / depistare a problemelor;
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • Operare PC (Excel, Word, softuri tehnice);
  • Permis de conducere categ. B, experienta minim 2 ani.
Ce oferim:
  • Salariu motivant;
  • Masina de serviciu, laptop, telefon mobil;
  • Asiguram stagiu de pregatire;
  • Lucru intr-un mediu atractiv.

Pozitii Vacante: 1.

Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitie te vom contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a ne cunoaste.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx